یوسفی: پرسپولیس مقابل نسف قارشی خوب نبود + درسی که شفر به مربیان ایرانی داد! – سایت خبری زیتون

خبرگزاری میزان: رحیم یوسفی با اشاره به عملکرد ضعیف پرسپولیس برابر نسف قارشی اظهار داشت: چیزی که مشخص است این است که پرسپولیس در این مسابقه خوب بازی نکرد و این موضوع مشهود بود
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: برانکو مربی خوبی است، اما به نظر من با یکسری بازیکنان لج کرده. به نظر من بهتر است به نحو دیگر بازیکنان را جریمه کند.

وی خاطر نشان کرد: همچنین نبود چوک در نتایج اخیر پرسپولیس تأثیر داشت و جدایی او تأثیرش را روی تیم گذاشته است این تأثیر منفی کاملاً مشهود است.

خبرگزاری میزان: رحیم یوسفی با اشاره به عملکرد ضعیف پرسپولیس برابر نسف قارشی اظهار داشت: چیزی که مشخص است این است که پرسپولیس در این مسابقه خوب بازی نکرد و این موضوع مشهود بود.

وی افزود: اگر برانکو برای یک امتیاز و حفظ نتیجه به زمین می‌رفت باید از بازیکنانی استفاده می‌کرد که بتوانند حفظ توپ کنند نه اینکه علیپور تنها در منطقه دفاعی حریف باشد و سایر بازیکنان در دفاع خودمان، همین موضوع باعث شده بود تا حریف روی پرسپولیس فشار بیاورد و اگر خط دفاع ما روز خوبش را سپری نمی‌کرد مطمئناً نتایج بدی رقم می‌خورد.

——————-

خبرگزاری میزان: استقلال در بازی برابر الریان قطر بدون مهاجم نوک بازی کرد. شفر سرمربی آلمانی آبی‌پوشان فرشید اسماعیلی را در خط حمله قرار داد و داریوش شجاعیان و وریا غفوری در پیستون‌های چپ و راست نقش اضافه شدن به خط حمله را برعهده داشتند

خبرگزاری میزان: استقلال در بازی برابر الریان قطر بدون مهاجم نوک بازی کرد. شفر سرمربی آلمانی آبی‌پوشان فرشید اسماعیلی را در خط حمله قرار داد و داریوش شجاعیان و وریا غفوری در پیستون‌های چپ و راست نقش اضافه شدن به خط حمله را برعهده داشتند. ترکیبی که کمتر کسی تصور آن را می‌کرد.

در ایران مربیان ایرانی بار‌ها به نبود مهاجم خوب و یا غیبت بسیاری از بازیکنان کلیدی در ترکیب اصلی خود ابراز نارضایتی کرده‌اند. نمونه‌اش بازی سال گذشته استقلال و العین امارات با هدایت علیرضا منصوریان بود که در روزی که امید ابراهیمی، روزبه چشمی، امید نورافکن، فرشید باقری و … نبودند، استقلال متحمل شکست ۶ بر یک شد. اینکه مهره‌ها نقش به سزایی دارند، شکی نیست، اما شفر علاوه بر اتخاذ تاکتیک مناسب فکر خوبی برای نبود تیام کرده بود و الریانی‌ها به خاطر سیستم استقلال در نیمه اول سردرگم بازی کرده و در نهایت نتیجه را واگذار کردند.

نشاندن جابر انصاری و علی قربانی روی نیمکت یعنی عدم رضایت فنی از این دو بازیکن.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *