گتوزو: با دیدن پیرلو می‌خواستم فوتبال را کنار بگذارم + وزیر ارتباطات: پیگیر رفع فیلتر توییتر هستم – سایت خبری زیتون

ایسنا: به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، آندره پیرلو یکی از چهره‌های فراموش نشدنی فوتبال ایتالیا است که توانست با پیراهن یوونتوس و میلان بازی‌های درخشانی به نمایش بگذارد و با آتزوری هم جام جهانی را به دست آورد
گتوزو یکی از همبازیان پیرلو در میلان است که این‌گونه درباره او سخن گقت: هیچ کسی پیرلو را بهتر از من نمی‌شناسد. ما  از ۱۵ سالگی با هم هم‌بازی بودیم. وقتی استعداد و نبوغ پیرلو را دیدم می‌خواستم فوتبال را کنار بگذارم یا اصلا تغییر پست بدهم چرا که اطمینان داشتم با وجود پیرلو من شانسی برای بازی کردن ندارم.

ایسنا: به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، آندره پیرلو یکی از چهره‌های فراموش نشدنی فوتبال ایتالیا است که توانست با پیراهن یوونتوس و میلان بازی‌های درخشانی به نمایش بگذارد و با آتزوری هم جام جهانی را به دست آورد.
او ادامه داد: پیرلو یک استعداد  ناب بود. او در کنار استعدادی که داشت، بسیار پرتلاش بود و مهم‌تر از همه با تمرکز بسیار بالایی بازی می‌کرد و همین هم باعث شد که تا ۳۸ سالگی بازی کند.

پیرلو در سن ۳۸ سالگی تصمیم گرفت از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

——————-
خبرگزاری ایسنا: محمد جواد آذری جهرمی؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص رفع فیلتر توییتر و امکان دسترسی آزاد کاربران به این شبکه اظهار کرد: مساله رفع فیلتر توییر در حال بررسی است
آذری جهرمی در خصوص آماده‌سازی زیرساخت‌های ارتباطی در مرزهای شلمچه و چذابه، تصریح کرد: در مسیر مرزهای شلمچه و چذابه امکانات زیرساختی ارتباطی مناسبی برای زائران فراهم شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: ظرفیت خدمات زیرساخت‌های ایجاد شده و خدمات ارتباطی آماده شده برای مردم و زائران نسبت به سال گذشته سه برابر شده است.

خبرگزاری ایسنا: محمد جواد آذری جهرمی؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص رفع فیلتر توییتر و امکان دسترسی آزاد کاربران به این شبکه اظهار کرد: مساله رفع فیلتر توییر در حال بررسی است.
وی عنوان کرد: با همکاری همه مجموعه‌ها و دست اندرکاران در بخش‌های مختلف، امکانات و زیرساخت‌های مناسبی برای زائران اربعین آماده شده است.

وی در ادامه در این باره عنوان کرد: پیگیر رفع فیلتر توییتر هستم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *