کوپکه: مصدومیت نویر برای بایرن فاجعه بود – سایت خبری زیتون

خبرگزاری فارس: آندرئاس کوپکه در مصاحبه‌ای با هفته‌نامه کیکر در مورد یکسری مسائل مربوط به تیم ملی، پیکارهای جام جهانی و وضعیت دروازه‌بانی در بوندس‌لیگا حرف زد
کوپکه همچنین در مورد مارک آندره تراشتگن، گلر کنونی بارسلونا اسپانیا و ذخیره تیم ملی آلمان نیز عنوان کرد:خوشحالم که تراشتگن بعد از شروع به کاری پرافت و خیز، اکنون در تیم ملی با قدرت کارش را ادامه می‌دهد.این نکته که ما در مسابقات جام کنفدراسیون‌ها او را مرد شماره ۲کردیم، در پیشرفتش بسیار تاثیرداشت.

*مصدومیت نویر

مربی ۵۵ ساله افزود:بسیار امیدوار هستم که مانوئل در دور برگشت بوندس‌لیگا بازی کند.آنوقت به قدر کافی فرصت خواهد داشت تا برای حضور در جام جهانی روسیه کاملا آماده شود.

وی در مورد برند لنو عنوان کرد:لنو خوب می‌داند که در ۲ بازی ملی، اشتباهاتی داشت.اما مقابل ایتالیا بازی فوق‌العاده‌ای انجام داد.او فهمید که در تیم ملی، فشار حتی با بوندس‌لیگا نیز فرق می‌کند.

او ادامه داد:تراشتگن در مقطع کنونی به عنوان گلر شماره ۲ جای پای خود را کاملا محکم کرده است.البته در موردجام جهانی هنوز هیچ تصمیم‌گیری نشده است.

دروازه‌بان اسبق آلمان‌ها و مربی تخصصی کنونی گلرهای تیم ملی در مورد دیگر مردان شماره یک نیز نظر داد.

وی در مورد مصدومیت مانوئل نویر، دروازه‌بان برتر جهان و بایرن اظهارداشت:با توجه به مسابقات جام جهانی روسیه، به حضور به موقع و آماده‌اش، امیدوار هستیم.برای او و بایرن این اتفاق، فاجعه بود.اما برای تیم ملی لطمه‌اش در مقطع کنونی کمتر بوده است.

*گلرهای دیگر

خبرگزاری فارس: آندرئاس کوپکه در مصاحبه‌ای با هفته‌نامه کیکر در مورد یکسری مسائل مربوط به تیم ملی، پیکارهای جام جهانی و وضعیت دروازه‌بانی در بوندس‌لیگا حرف زد.
در مورد کوین تراپ، دروازه‌بان پاری‌سن‌ژرمن نیز بازی خوبی مقابل دانمارک داشت.اما این که روی نیمکت تیمش بنشیند،‌در درازمدت می‌تواند مشکل‌ساز شود.

*تراشتگن، شماره ۲ قدرتمند

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *