کمالوند به نشست خبری دربی خوزستان نمی‌رسد + وزارت خارجه، صفحه‌ای در «اینستاگرام» ندارد – سایت خبری زیتون

خبرگزاری فارس: فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان در چارچوب دیداری از هفته بیست و دوم لیگ برتر از ساعت ۱۵ فردا در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر می‌روند
صنعت نفت آخرین تمرین قبل از دیدار با فولاد را ظهر امروز در آبادان آغاز کرد.

خبرگزاری فارس: فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان در چارچوب دیداری از هفته بیست و دوم لیگ برتر از ساعت ۱۵ فردا در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر می‌روند.

در همین راستا قرار است نشست خبری این بازی ساعت ۱۴ امروز برگزار شود که فراز کمالوند سرمربی صنعت نفت در این نشست غایب است.

شاگردان فراز کمالوند قرار است ساعت ۱۴ راهی اهواز شوند به همین دلیل سرمربی این تیم نمی‌تواند در نشست حاضر شود.

——————-
خبرگزاری ایسنا: وزارت امور خارجه اعلام کرد که این وزارتخانه هیچ صفحه و حساب کاربری در “اینستاگرام” و دیگر پیام‌رسان‌های مشابه ندارد
۲- وب سایت وزارت امور خارجه به آدرس:

@MFAIR

@MFAIR

  www.mfa.gov.ir  

۱- کانال تلگرامی “سخنگو” به آدرس:

خبرگزاری ایسنا: وزارت امور خارجه اعلام کرد که این وزارتخانه هیچ صفحه و حساب کاربری در “اینستاگرام” و دیگر پیام‌رسان‌های مشابه ندارد.
در «اطلاعیه فوری» وزارت امور خارجه آمده است: به آگاهی مخاطبان گرامی و علاقه‌مندان پیگیری اخبار و مواضع رسمی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران می‌رساند، این وزارتخانه هیچ صفحه و حساب کاربری در “اینستاگرام” و دیگر پیام‌رسان‌های مشابه ندارد و هرگونه ایجاد صفحه با آرم و لوگوی این وزارتخانه و حوزه سخنگویی جعلی و بی‌اعتبار است. یادآور می شود در حال حاضر اخبار و مواضع رسمی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران صرفا در کانال و درگاه رسمی زیر منتشر می‌شود:

 مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *