طرح پارلمان اصلاحات تصویب شد + یوونتوس با جشنواره گل به صدر رسید – سایت خبری زیتون

خبرگزاری ایلنا: حسین کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اشاره به جلسه عصر امروز شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: در جلسه امروز شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تشکیل پارلمان مورد تصویب قرار گرفت
دبیرکل حزب اسلامی کار  در پاسخ به این سوال که اعضای این کارگروه چه کسانی هستند؟‌ اظهار داشت: وظیفه تهیه ساختار و ضوابط شکل‌گیری پارلمان اصلاحات به کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات که بنده ریاست آن را برعهده دارم، سپرده شده است.

کمالی در ادامه به دیگر مصوبه جلسه امروز شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اشاره و تصریح کرد: با عضویت احزاب اتحاد ملت ایران، ندای ایرانیان، آزادی و هدا در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با توجه به درخواستی که از سوی دبیران کل این احزاب شده بود، موافقت شد و قرار شد پرونده چهار حزب دیگر درخواست دهنده در جلسه بعدی شورای هماهنگی مورد بررسی قرار گیرد.

وی ادامه داد: در این رابطه کارگروهی تشکیل شد تا ساختار و ضوابط شکل‌گیری پارلمان اصلاحات را تهیه کند و برای تصویب به شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ارائه دهد.

خبرگزاری ایلنا: حسین کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اشاره به جلسه عصر امروز شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: در جلسه امروز شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تشکیل پارلمان مورد تصویب قرار گرفت.
——————-

خبرگزاری تسنیم: هفته بیست‌وسوم از رقابت‌های فوتبال باشگاهی سری A ایتالیا از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (یکشنبه) با برگزاری پنج دیدار همزمان پیگیری شد که در یکی از دیدارها یوونتوس با نتیجه پرگل ۷ بر صفر میهمانش، ساسولو را در هم کوبید

آتالانتا یک – کیه‌وو ورونا صفر

خبرگزاری تسنیم: هفته بیست‌وسوم از رقابت‌های فوتبال باشگاهی سری A ایتالیا از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (یکشنبه) با برگزاری پنج دیدار همزمان پیگیری شد که در یکی از دیدارها یوونتوس با نتیجه پرگل ۷ بر صفر میهمانش، ساسولو را در هم کوبید. الکس ساندرو (۹)، سامی خدیرا (۲۴ و ۲۷)، میرالم پیانیچ (۳۸) و گونسالو ایگواین (۶۳، ۷۴ و ۸۳) برای راه‌راه پوشان تورین موفق به گلزنی شدند. شاگردان ماسیمیلیانو آلگری با این برد ۵۹ امتیازی شدند و صدر جدول را موقتاً از ناپولی گرفتند.

در سه دیدار دیگر هم نتایج به شرح زیر رقم خورد:

همچنین از ساعت ۲۳:۱۵ امشب، بنونتو پذیرای ناپولی است.

میلان هم در دیداری خارج از خانه برابر اودینزه تن به تساوی یک – یک داد. سوسو در دقیقه ۹ برای روسونری و جان‌لوئیجی دوناروما (گل به خودی) در دقیقه ۷۶ برای اودینزه گلزنی کردند. شاگردان جنارو گتوسو از دقیقه ۶۸ در پی اخراج داویده کالابریا ۱۰ نفره به بازی ادامه می‌دادند.

بولونیا یک – فیورنتینا ۲

کالیاری ۲ – اسپال صفر

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *