طباطبايی: افتخاری با جذب شفر، گل به خودی زد! – سایت خبری زیتون

خبر ورزشی: هادی طباطبایی از غیبت بازیکنان استقلال در مراسم سالگرد درگذشت منصور پورحیدری تعجب کرده و تأسف می‌خورد
این تیم از نظر نفری یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر است که هیچ کم و کسری ندارد. در زمان منصوریان هم جزو حامیان منصوریان بودم ولی تاکتیک‌های او در تیم جواب نداد. شفر هم که آمد، حکم یک شوک برای هوادار استقلال را داشت. اینکه مدیران باشگاه ابتدا سراغ تریم رفتند و بعد شفر را آوردند، این مربی را هم از چشم هوادار انداختند. به نظرم باشگاه آنجا هم با آوردن شفر بعد از آن همه تبلیغ روی زنگا و فاتح تریم، گل به خودی زد ولی باز هم باید به این مربی آلمانی فرصت داد

 او گفت این بازیکنان خودشان هم روزی به این دوران می‌رسند. او از رفتار باشگاه هم بسیار افسوس می‌خورد.

* این هماهنگی باید از سوی چه کسی صورت می‌گرفت؟

* حضور افرادی از جنس استقلال در پست مدیریت چه اندازه می‌تواند در رقم نخوردن چنین مسائلی دخیل باشد؟

قطعاً باشگاه باید پیشقدم باشد. یک باشگاه از چه طریق هویت پیدا می‌کند؟ از طریق پیشکسوتانش! اگر به آنها بی‌اهمیتی کنیم در واقع آینده باشگاه را بی‌هویت کرده‌ایم. من اگر مدیرعامل باشگاه استقلال بودم، برای چنین کاری پیشقدم می‌شدم.

در هر مجموعه‌ای اتفاقات از بالا به پایین چیدمان می‌شود. وقتی ما مدیرعامل باشگاه استقلال را در این مراسم ندیدیم، طبیعی بود بازیکنان را هم نبینیم.

* یعنی این وظیفه باشگاه بود که هماهنگی‌های لازم را برای این مهم انجام بدهد؟

خبر ورزشی: هادی طباطبایی از غیبت بازیکنان استقلال در مراسم سالگرد درگذشت منصور پورحیدری تعجب کرده و تأسف می‌خورد.

حتماً تأثیر دارد. من با یک کاغذ نیامدم که با یک کاغذ بروم. اگر روزی من بمیرم، روی سنگ قبرم می‌نویسند «بازیکن تیم ملی فوتبال ایران» پس هویت دارم. برای همین، قدر پیشکسوت استقلال را می‌دانم و بازیکن امروز هم با نگاه کردن به من یاد می‌گیرد به پیشکسوتش احترام بگذارد.

*در بهشت زهرا (س) تعجب نکردید بازیکنان استقلال به مراسم سالگرد پورحیدری نیامدند؟

* وضعیت استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

یکسری مسائل شخصی و ذاتی است و یکسری چیزها را ما خودمان باید درک کنیم. یکسری فرهنگ‌ها در کشورمان وجود دارد که ما نمی‌توانیم به آنها بی‌توجه باشیم. شاید من هرگز به یک جوان نرسم ولی قطعاً یک جوان روزی به دورانی که من در آن هستم، می‌رسد و پیر می‌شود. اگر ما برای بزرگترهای‌مان ارزش قائل نشویم، قطعاً در روزی که ما پیر می‌شویم هم کسی برای‌مان ارزش قائل نمی‌شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *