خط نشان سرمربی العین برای حریفان آسیایی + جادوگر با تساوی به شفر رسید – سایت خبری زیتون

ورزش سه: سرمربی العین در اولین سالگرد حضورش در این تیم برای حریفان این تیم در لیگ قهرمانان آسیا خط نشان کشید.

باشگاه العین امروز اولین سالگرد حضور زوران مامیچ، سرمربی کروات خود را جشن گرفت؛ سرمربی که در این مدت موفقیت های مهمی برای تیمش کسب کرده است و بنفش های اماراتی هم اکنون در آستانه قهرمانی در لیگ امارات هستند
مامیچ در جلسه ای که باشگاه برای او ترتیب داده بود، گفت: فکر می کنم یک سال زمان خوبی برای تجربه کسب کردن است و حالا زمان آن رسیده که جام بیاوریم.

باشگاه العین امروز اولین سالگرد حضور زوران مامیچ، سرمربی کروات خود را جشن گرفت؛ سرمربی که در این مدت موفقیت های مهمی برای تیمش کسب کرده است و بنفش های اماراتی هم اکنون در آستانه قهرمانی در لیگ امارات هستند.

العین که یکی از حریفان استقلال در لیگ قهرمانان آسیا است، تیمش هم اکنون صدرنشین لیگ امارات است، در جام حذفی حضور دارد و در آسیا هم این تیم موفق شده نام خود را به عنوان یکی از قدرت ها معرفی کند.

خط نشان سرمربی العین برای حریفان آسیایی

ورزش سه: سرمربی العین در اولین سالگرد حضورش در این تیم برای حریفان این تیم در لیگ قهرمانان آسیا خط نشان کشید.

——————-

ورزش سه: دیدار حساس و پر افت و خیز تیم های سپیدرود و استقلال با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا رشتی ها اولین تساوی خانگی خود را در این فصل کسب کنند
(عکس: آرمین زاهد)

کریمی با این تساوی فرصت خوبی را برای فرار از قعر از دست داد و با ۱۹ امتیاز در رده چهاردهم باقی ماند. او امیدوار است سپاهان با شکست مقابل پرسپولیس در همان ۲۰ امتیاز باقی بماند تا فاصله این دو تیم همچنان یک امتیاز باقی بماند. 

 شاگردان علی کریمی در صورت کسب ۳ امتیاز می توانستند تا حدود زیادی خیال خود را بابت بقاء در لیگ برتر راحت کنند. آنها در این دیدار علی رغم از دست دادن یک ضربه پنالتی توسط حسین ابراهیمی، با گل محمد نزهتی به گل اول رسیدند. اما پنالتی – اخراج میثم تهیدست همه نقشه های جادوگر را برملا کرد.

جادوگر با تساوی به شفر رسید

علی کریمی و تیمش در ۸ هفته باقی مانده از لیگ هفدهم ۴ بازی را مهمان و ۴ بازی را میزبان خواهند بود که هفته آینده یکی از مهمترین چالش های دوران مربیگری جادوگر در این فصل رقم خواهد خورد. استقلال و وینفرد شفر در هفته بیست و سوم از سپیدرود میزبانی خواهند کرد تا شاهد یکی از جذاب ترین تقابل های این فصل باشیم. 

ورزش سه: دیدار حساس و پر افت و خیز تیم های سپیدرود و استقلال با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا رشتی ها اولین تساوی خانگی خود را در این فصل کسب کنند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *