الهلال روی نوار ناکامی؛ الاهلی قهرمان می‌شود؟ + دولت انگلیس باید پاسخگوی تعرض به سفارت ایران باشد – سایت خبری زیتون

ورزش سه: رقابت های هفته بیست و چهارم لیگ فوتبال عربستان امشب با دو بازی حساس و مهم پیگیری شد. دیدارهای تیم های الهلال و الاهلی بنا به تصمیم فدراسیون فوتبال عربستان از این هفته به صورت همزمان برگزار شد و در همین گام نخست، یک شوک بزرگ به الهلال وارد شد
حالا با این نتایج الهلال با ۴۹ و الاهلی با ۴۸ امتیاز در رده های اول و دوم لیگ عربستان قرار گرفته اند. در حالی که تنها ۳ هفته تا پایان فصل باقی مانده، تک بازی رودرروی این دو تیم که روز ۱۸ فروردین ماه سال ۹۷ در شهر جده برگزار می شود، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند تعیین کننده قهرمان نهایی لیگ عربستان باشد.

در بازی همزمان اما الاهلی عربستان میهمان تیم القادسیه بود و توانست حریف خود را با یک گل شکست دهد. موتاز هوساوی تک گل این بازی را برای سبزپوشان جده به ثمر رساند.

ورزش سه: رقابت های هفته بیست و چهارم لیگ فوتبال عربستان امشب با دو بازی حساس و مهم پیگیری شد. دیدارهای تیم های الهلال و الاهلی بنا به تصمیم فدراسیون فوتبال عربستان از این هفته به صورت همزمان برگزار شد و در همین گام نخست، یک شوک بزرگ به الهلال وارد شد.

تیم فوتبال الهلال که با ۴ امتیاز اختلاف بالاتر از الاهلی قرار داشت، امشب در خانه تیم الاتفاق به میدان رفت و در کمال ناباوری با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد. الکوایکبی و کیس گلهای میزبان را به ثمر رساندند و محمد شلهوب در دقیقه ۹۴ یکی از گل ها را برای تیم صدرنشین جبران کرد. این دومین باخت الهلال در فصل جاری لیگ عربستان بود.

——————-

خبرگزاری فارس: سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با محکومیت تعرض به سفارت کشورمان در انگلیس گفت: مسئولیت حفاظت از سفارت ایران بر عهده دولت انگلیس است و آنها باید پاسخگوی تعرض به سفارت کشورمان باشند
وی ادامه داد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به طور جدی مسئله را پیگیری می‌کند تا ابعاد آن مشخص شود.

خبرگزاری فارس: سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با محکومیت تعرض به سفارت کشورمان در انگلیس گفت: مسئولیت حفاظت از سفارت ایران بر عهده دولت انگلیس است و آنها باید پاسخگوی تعرض به سفارت کشورمان باشند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین اعلام کرد که از دستگاه دیپلماسی در مورد تعرض به سفارت ایران توضیح خواهیم خواست.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *