المعز: نباید به خاطر صعودمان بازی را آسان بگیریم + استقرار آتش نشانان در ۲۶۰ نقطه تهران – سایت خبری زیتون

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال ذوب آهن فردا ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان میزبان الدحیل قطر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا است
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال ذوب آهن فردا ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان میزبان الدحیل قطر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا است.

در این راستا المعز علی، مهاجم جوان الدحیل در مصاحبه با روزنامه الرایه درباره این بازی گفت: اگرچه ما رسما به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کردیم ولی الدحیل به پیروزی در تمام مسابقاتش عادت دارد و نباید بازی را آسان بگیریم. ما همیشه برای برد داخل زمین بازی می رویم و تیم قهرمان تنها به دنبال برد است.

محمد موسی، دیگر بازیکن الدحیل نیز درباره این بازی گفت: تیم ذوب آهن در این برای پیروزی به میدان خواهد آمد تا اولین شکست را در آسیا برای ما تحمیل کند. ما نباید به خاطر اینکه صعودمان قطعی شده است بازی را آسان بگیریم و این بازی سختی خواهد بود. همیشه بازی با تیم های ایرانی در داخل زمینشان سخت بوده است.

——————-

خبرگزاری میزان: سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: آتش نشانان در روز طبیعت در ۲۶۰ نقطه شهر تهران مستقر می شوند.

سید جلال ملکی اظهار داشت: همزمان با روز طبیعت از صبح امروز آتش نشانان در ٢٦٠ نقطه از نقاطی که شهروندان برای روز طبیعت در آنجا حضور خواهند داشت از جمله بوستان ها، معابر، بزرگراه‌ها و
سید جلال ملکی اظهار داشت: همزمان با روز طبیعت از صبح امروز آتش نشانان در ٢٦٠ نقطه از نقاطی که شهروندان برای روز طبیعت در آنجا حضور خواهند داشت از جمله بوستان ها، معابر، بزرگراه‌ها و… از مستقر و اوضاع ایمنی را تحت کنترل دارند.

وی ادامه داد: در این استقرار ٥٦٣ نفر آتش نشان به همراه ١٠٥ دستگاه خودرو سنگین، ٨٤ خودرو سبک و ٧١ دستگاه موتور سیکلت حضور داشته و تا پایان شب و زمانی که تردد در معابر عادی شود، مستقر هستند.ضمن اینکه تمام ١٣٠ ایستگاه در روز ١٣ فروردین در آماده باش کامل قرار دارند.

سخنگوی سازمان اتش نشانی تاکید کرد: به هنگام بازگشت در پایان تعطیلات تحمل بیشتری داشته و با احتیاط رانندگی کنید.چنانچه احساس خستگی می کنید حتما در مکانی مناسب توقف، استراحت کرده و سپس ادامه مسیر دهید.

خبرگزاری میزان: سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: آتش نشانان در روز طبیعت در ۲۶۰ نقطه شهر تهران مستقر می شوند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *